הצרת היקפים ללא ניתוח

האם אפשר להיראות חטובים ולעצב את הגוף ללא דיאטה קיצונית ואימונים מפרכים ומייגעים? הכירו את השיטה החדשנית המאפשרת הצרת היקפים ללא ניתוח

מבצעים והנחות על הסרת שיער בלייזר ממכונים ורשתות מובילות

הרשמו כאן ועכשיו:

  https://nofat.co.il/wp-content/uploads/2020/06/Untitled-design-2020-06-02T050327.001-1.png

  טיפול הצרת היקפים ללא ניתוח

  הצרת היקפים ללא ניתוח- טכנולוגית הקפאת שומן

  סובלים מעודף שומן באזור הבטן? הירכיים? הישבן או הזרועות? הכירו את הפתרון הלא פולשני, המבוסס על טכנולוגיה מדעית פורצת דרך, המקפיאה את תאי השומן ומפרקת אותן.
  הצרת היקפים ללא ניתוח, ללא הרדמה – ממש כמו קסם.
  הנוסחה פשוטה וגאונית- קירור והקפאה של רקמות השומן הנלכדות בוואקום על ידי ידיות מיוחדות, וכתוצאה מכך סילוק שלהן מהגוף על ידי מערכת הלימפה והדם ללא תופעות לוואי.
  ואיך זה נראה? נסו לדמיין את הארון שלכם עובר שדרוג מרענן, כשעל כל הבגדים תווית עם שתי מידות פחות.

  לאילו אזורים מתאים הטיפול?

  הצרת היקפים ללא ניתוח, מתבצע באמצעות מכשיר הנקרא “קריו סלים”, המיועד בעיקר לאותן הצטברויות שומן שלא גורמים לנו להראות שמנים כל כך, אך בהחלט עשויים להטריד מאוד מבחינה אסתטית.
  זו יכולה להיות הצטברות של עודפי שומן בשיפולי הבטן, הזרועות או המתניים, ירכיים עגלגלות עם מעט צלוליטיס, או קפלים או אסתטיים באזור הצוואר. כל מטופל מכיר היטב את גופו ויודע לשים את האצבע באופן מדויק על הנקודה בגוף שהפחתת שומן בה יכול לחולל מפנה משמעותי בבטחון העצמי.
  במהלך הטיפול, נפגעים במהירות ובאופן סלקטיבי תאי השומן. תאים אלו, מסתבר, רגישים ביותר לקור, ואחרי כל טיפול הם נהרסים ומתפרקים דרך מערכות השתן והלימפה.

  טיפול עם מינימום כאב ואי נוחות

  לטיפול הצרת היקפים המלצות רבות , והוא ייחודי בכך שהוא ללא ניתוח או כאב, אך מעורבת בו אי נוחות קלה מאוד, שנובעת בעיקר מהקור העז אליה נחשף המטופל במהלך הטיפול.
  ניתן לחזור לשגרה מיד בתום הטיפול, אם כי לעיתים תישאר רגישות קלה באזור המטופל החולפת לאחר מספר ימים.
  כמעט כל אדם יכול לעבור את הטיפול (המתאים במיוחד לאנשים בעלי מצבורי שומן עקשניים),
  למעט אנשים עם בעיות בריאות מסוימות, אנשים עם עודף משקל, אנשים הסובלים ממחלות כמו סרטן, נשים שעברו ניתוח קיסרי בטווח של 3 שנים לפני הטיפול, אנשים הסובלים מאי סבילות לקור או מהפרעות נוירולוגיות.

  חזרה לשגרה מיד בתום הטיפול

  בבואנו לבדוק שיטות נוספות להצרת היקפים לא ניתוח, ניתן לראות שקיימות שיטות שדורשות מאיתנו לעבור סדרה של טיפולים, הדורשים התאוששות לאחריהם.
  לעומת זאת, כאשר אנו ניגשים לשיטת הקפאת שומן, מיד לאחר מכן ניתן לחזור לפעילות רגילה.
  אין צורך בהרדמה מקומית או כללית, מה שאומר שניתן להמשיך לעשות באופן שגרתי בדיוק את מה שהפסקתם לבצע קודם.

  רוצים לקבל הצעת מחיר לטיפול הצרת היקפים באמצעות הקפאת שומן ממכוני יופי וקוסמטיקה מובילים בישראל? השאירו את הפרטים שלכם באתר Nofat ותקבלו הטבה מפנקת!

  .

  עמודים נוספים באתר

  Follow Us

  קטגוריה

  חיפוש בתג