סוגי מכשירים להסרת שיער

ישנם מספר סוגים של לייזרים המשמשים למטרות טיפול בעור ולהסרת שיער.יש לא מעט שיטות להיפטר משיער הגוף בזכות מיכשור חדשני וטכנולוגיה שמתפתחת כל העת.

מבצעים והנחות על הסרת שיער בלייזר ממכונים ורשתות מובילות

הרשמו כאן ועכשיו:

  https://nofat.co.il/wp-content/uploads/2020/03/ipl-hair-removal-in-singapore-banner.jpg

  סוגי מכשירים להסרת שיער

  ישנם מספר סוגים של לייזרים המשמשים למטרות טיפול בעור ולהסרת שיער.

  יש לא מעט שיטות להיפטר משיער הגוף בזכות מיכשור חדשני וטכנולוגיה שמתפתחת כל העת.

  השנים השיטות להסרת שיער התפתחו והשתכללו עם השנים בזכות התקדמות הטכנולוגיה, וכיום מדינת ישראל נמצאת במקום גבוהה בהובלת הטכנולוגיה למטרת הסרת שיער. עוצמתה של קרן אור במכשיר אי.פי. אל. היא נמוכה בהרבה מקרן הלייזר, אך נוצרה עוד טרם הופעת מכשיר הלייזר.  הסרת שיער במכשיר הבזקי אור אי.פי.אל אכן מועילה.  הסרת שיער IPL יכולה להיות מושלמת עבורכם בזכות הדגם החדש להסרת שיער בשיטת אי. פי. אל, במהירות ומקצועיות, לכל סוגי העור, גם לבעלי העור הכהה שבינינו.

  סוגי מכשירים להסרת שיער המומחים במכונים יבחרו בעבורכם את המכשיר הנכון ביותר בעבורכם

  בחירת השיטה הנכונה להסרת שיער תלויה בצרכים הייחודיים של כל אחד. לאנשים עם קעקועים זה אומר לבחור באלקטרוליזה לשמירה על העור.

  מה ההבדל בין מכשיר הלייזר לבין מכשיר האי פי אל הסרת שיער?

  אנרגיית האור נספגת באזורים של פיגמנט גבוה כמו שערות, אשר מחוממים באנרגיה גבוהה יחסית. החום פוגע בזקיק, מאט את צמיחת השיער ואף מונע אותה לחלוטין. ההבדל העיקרי בין מכשירי הסרת שיער בלייזר לבין טכניקת ה-   IPL הוא מקור האור המשמש לתהליך.

  הטכנולוגיה של הסרת שיער מכשיר סופרנו החדשני

  טכנולוגית לייזר פוליכרומטי הפועלת ב-3 אורכי גל בו-זמנית. האנרגיה עוברת בצורה לא מזיקה דרך האפידרמיס והדרמיס עד שהיא מכה בזקיק השערה, המכיל פיר שיער וצפוף עשיר במלנין.

  המכשיר נקבע על פי מיקוד המלנין בזקיק השערה

  מכיוון שמכונת הלייזר עובדת על ידי מיקוד המלנין בזקיק השערה, אלו שיש להם שיער בהיר יותר, ספציפי אפור, בלונדיני ואדום אינם ככל הנראה מועמדים לטיפול בלייזר וצריכים לשקול שיטות אלטרנטיביות להסרת שיער מקצועית כמו אלקטרוליזה. גלה האם טיפול בלייזר מתאים לך.גברים המחפשים להפחית את מראה שיער החזה ימצאו בטיפול בלייזר אלטרנטיבה ויעילה יותר לטווח גילוח או שעווה.

  האם תרצו לקבל ייעוץ בהסרת שיער בלייזר במכונים מובחרים?

  פוסטים אחרונים

  Follow Us

  קטגוריה

  חיפוש בתג